» Aktualności

Finał III Rundy Pucharu Polski Off-Road
Michał Stachal, 2 października 2011, godzina 20:36

          Stało się. III Runda Pucharu Polski Off-Road Pl przeszła do historii. Zakończyliśmy prolog z 3 lokatą w klasie extreme. Pierwsze 3 PKP na odcinku nocnym przejechaliśmy bez problemu, niestety po PKP 4 (około 250m brodzenia w wodzie) silnik odmówil współpracy i pojechaliśmy "bez mocy" nastepne próby przejazdu. Na PKP 5 okazało się, że sprzęgło się kończy. Po pokonaniu części PKP 6 sprzęgło się skónczyło... jak również sprawność mojej lewej nogi po uderzeniu drzewa które wypradło spod kół naszej rajdówki. Z trudem ukończylimy PKP 6 i zajeliśmy 5 pozycje na etapie nocnym z czasem 2h 12m.

Po etapie nocnym udało się zreanimować samochód i wystartowaliśmy do odcinka dziennego. Między 8 a 9 PKP zderzyliśmy się czołowo z innymi uczestnikami rajdu i uszkodzeniu uległ lewy przedni wachacz. Na 9 PKP się złamał i zostaliśmy zmuszeni do zakończenia naszej rywalizacji.

 

          Ostatecznie zakończyliśmy tą rundę PP na 11 pozycji. W rezlutacie końcowym uplasowaliśmy się na 6 pozycji w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Off-Road Pl w roku 2011.

Powrót